Towary w akcji | Migdały

Groszek

Groszek

12.05. – 24.05.2022

Żabka

Żabka

18.05. – 24.05.2022

Dino Gazetka promocyjna

Dino Gazetka promocyjna

18.05. – 24.05.2022

Selgros Książka kucharska

Selgros Książka kucharska

22.04. – 31.12.2022

Nieaktualne promocje z kategorii Migdały

Migdały blanszowane - płatki
Makro

Migdały blanszowane - płatki

Makro gazetka, str. 2 »
32,99 zł
Migdały - płatki
Makro

Migdały - płatki

Makro gazetka, str. 2 »
5,29 zł
Migdały blanszowane
Kaufland

Migdały blanszowane

Kaufland gazetka, str. 2 »
4,75 zł

Migdały

Migdały to nasiona rośliny, która pochodzi z rodziny różowatych - istnieje błędne przekonanie, że są to orzechy. Słodka, jadalna odmiana znalazła swoje szerokie zastosowanie w kuchni, natomiast druga - posiadająca trującą substancję zwaną kwasem pruskim - wykorzystywana jest przy produkcji kosmetyków. Migdały dostarczają organizmowi sporo kalorii, ale także liczne składniki odżywcze: głównie tłuszcze nienasycone, ale i potas, cynk, żelazo, kwas foliowy, magnez i wiele innych. Spożywanie migdałów dobroczynnie wpływa na układ sercowo-naczyniowy, pomaga walkę z cukrzycą, redukuje stres oraz wspomaga odchudzanie. 

migdały

Migdały w promocyjnych cenach

Migdały znajdziemy w supermarketach - najczęściej na półce obok orzechów lub bakalii. Na Kaufino przejrzysz promocje na tego typu produkty m.in. w takich sklepach, jak: Biedronka, Kaufland czy Lidl i nie tylko.

    Migdały - cena

    W porównaniu do orzechów, migdały cenowo wypadają bardzo korzystnie. Ich standardowa cena w popularnych supermarketach to około 15 złotych za kilogram. Korzystając z ofert promocyjnych możemy je kupić jeszcze taniej.

    Migdały - rodzaje i zastosowanie

    Migdały, które sprzedawane są w sklepach, przeznaczone są do spożycia. Migdały można znaleźć w różnej postaci, np.: zanurzone w karmelu czy czekoladzie, ale też w przyprawach, które najczęściej je się w formie przekąski. Ich wersję w płatkach dodaje się do owsianek, deserów lub wypieków. Tłuczone migdały stanowią świetną alternatywę dla tradycyjnej panierki. Można je kupować na wagę lub w opakowaniach.